Drobiazgi dla drobnych

40,00 

Opis

Wspominałam już jakiś milion razy, że małe dzieci na początku widzą głównie czarny, biały i czerwony? To wspomnę raz jeszcze. Poza tym myślę, że minimalizm jest bardzo pożądanym trendem w kategorii „zabawki”… Zebrałam tutaj kilka drobnych rzeczy z tej kategorii, w takiej samej cenie, będzie łatwiej znaleźć. Stopniowo pewnie będę dorzucać następne.

Chwilowo dostępne są:

1) zebra  (2 szt – już niedostępne) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Nogi są ruchome. Brzuszek z lekko brzęczącym wnętrzem. Można delikatnie prać.

2) królik (2 szt – już tylko jeden) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Łapki są ruchome. Brzuszek z lekko brzęczącym wnętrzem. Można delikatnie prać.

3) kucyk muzyczny (1 szt – już niedostępny) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Nogi są ruchome. Oczy namalowane farbą akrylową. Można delikatnie prać.

4) żaba (1 szt – już niedostępna) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Brzuszek z lekko brzęczącym wnętrzem. Można delikatnie prać.

5) miś (1 szt – już niedostępny) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Oczy namalowane farbą akrylową. Można delikatnie prać.

6) żyrafka (1 szt) – Minimalizm maksymalny. Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiały częściowo pochodzą z recyklingu. Można delikatnie prać.

7) niedźwiedź (1 szt – już niedostepny) – Zabawka jest ręcznie uszyta, wypełniona antyalergicznym silikonowym wkładem do pluszaków. Materiał – biały aksamit. Brzuszek z lekko brzęczącym wnętrzem. Można delikatnie prać.

pol1z3d2 d3 d4d1 D5z2 d6 D7 D9pol3 d10 d11mi1mi2z1z3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drobiazgi dla drobnych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *